AKADEMIA E-COMMERCE
Nowa porcja wiedzy co 2 tygodnie.

Przeczytaj nasze artykuły eksperckie i porady dla branży e-commerce.
Usprawnij swój sklep internetowy i sprzedawaj z sukcesem:

  • zarządzaj e-sklepem zgodnie z najnowszymi trendami,
  • wprowadzaj zmiany i rozwijaj sprzedaż,
  • promuj się skutecznie i zyskaj pozycję na rynku.

Warto przeczytać

LIMITOWANY DOSTĘP
SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ BAZY WIEDZY

14. Dlaczego moja strona www nie sprzedaje?

9 wskazówek, jak optymalizować witryny pod kątem zakupowym i leadowym. Twoja strona internetowa działa dla Ciebie 24/7, pod warunkiem że jest odpowiednio zoptymalizowana. Jednak dostosowanie jej tak, aby generowała sprzedaż oraz leady, to niełatwe zadanie. Blisko 63% marketingowców przyznaje, że pozyskiwanie leadów to jedno z ich najtrudniejszych wyzwań. Badanie przeprowadzone przez Baymard Institute wykazało, że 69% kupujących porzuca koszyki. Przekłada się to na straty w potencjalnych zyskach, które sięgają nawet 260 mld dolarów na rynku amerykańskim oraz europejskim.

Istnieje jednak wiele sprawdzonych metod (popartych praktyką i konkretnymi danymi), które pomogą Ci ulepszyć funkcjonowanie swojej strony firmowej lub sklepu internetowego. Na początek warto jednak zacząć od pewnej kwestii:

 

Osobiste opinie nie mają tak dużego znaczenia

Każdy ma swoje zdanie na określony temat. Wielu jednak uważa, że inni ludzie postępują (lub powinni postępować) tak samo jak oni. „Przecież nikt nie klika w reklamy!”. „Kto by chciał dzielić się swoim adresem e-mail!”. Świat nie kręci się wokół nikogo z nas. Nie należy zatem wychodzić z założenia, że jeżeli my zachowujemy się na danej stronie tak a tak, to tak też będzie zachowywał się potencjalny klient. Zamiast tego lepiej skupić się na praktycznych metodach, które działają, oraz na bieżąco testować swoje wyniki.

Aby zobaczyć dalszą część materiału
zostaw nam swoje dane

Wypełnij poniższy formularz :

Imię
Nazwisko
Email
Telefon komórkowy
Wielkość firmy


Zgody formalne:

Administratorem danych jest Forum Media Polska sp. z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań. Będziemy przetwarzali Twoje dane podane w formularzu w celu udostępnienia materiałów oraz w celu komunikacji handlowej drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Możesz zgłosić sprzeciw wobec otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną w każdej chwili pisząc na bok@forum-media.pl. Jeżeli zdecydujesz się odwołać swoją zgodę na komunikację telefoniczną, również napisz na bok@forum-media.pl. Pełna informacja o regułach przetwarzania Twoich danych dostępna jest tutaj.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.