AKADEMIA E-COMMERCE
Nowa porcja wiedzy co 2 tygodnie.

Przeczytaj nasze artykuły eksperckie i porady dla branży e-commerce.
Usprawnij swój sklep internetowy i sprzedawaj z sukcesem:

  • zarządzaj e-sklepem zgodnie z najnowszymi trendami,
  • wprowadzaj zmiany i rozwijaj sprzedaż,
  • promuj się skutecznie i zyskaj pozycję na rynku.

Warto przeczytać

LIMITOWANY DOSTĘP
SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ BAZY WIEDZY

13. Jak przygotować idealny opis produktu w e-commerce?

Strona internetowa bez opisów usług czy produktów jest jak Boże Narodzenie bez śniegu. Niby można przeżyć święta w dobrym nastroju, ale gdzieś w środku czujemy smutek i tęsknotę za białym puchem. Podobnie ze stroną www, która jest pozbawiona treści – będzie ona „pusta” dla wyszukiwarek i nie wzbudzi zaufania klienta, którego dotknie brak informacji o Twojej o ofercie, przez co… ucieknie do konkurencji. Ponadto obecność treści na stronie pomaga w jej pozycjonowaniu. Sprawdź, co powinieneś mieć na uwadze, aby zadbać o idealne opisy produktów i usług!

Dlaczego potrzebujesz opisów na swoją stronę www?

Informacje na temat asortymentu czy treści, które przybliżają zakres świadczonych usług, są konkretną wskazówką dla klienta na temat tego, co masz mu do zaoferowania. Jednak nie tylko użytkownicy wyszukiwarek czytają opisy na Twojej witrynie. Treści te pomagają również robotom wyszukiwarek indeksować zawartość strony internetowej, a wykorzystanie fraz kluczowych dla Twojego biznesu dodatkowo wspiera jej pozycjonowanie. Możesz dodać na swoją witrynę www opisy produktów lub usług, ale także opisy kategorii czy podkategorii produktowych. Jednak zanim przejdziesz do działania – dowiedz się, jak powinien wyglądać opis idealny, którego treść będzie przyjazna nie tylko dla wyszukiwarek, ale także klientów.

Aby zobaczyć dalszą część materiału
zostaw nam swoje dane

Wypełnij poniższy formularz :

Imię
Nazwisko
Email
Telefon komórkowy
Wielkość firmy


Zgody formalne:

Administratorem danych jest Forum Media Polska sp. z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań. Będziemy przetwarzali Twoje dane podane w formularzu w celu udostępnienia materiałów oraz w celu komunikacji handlowej drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Możesz zgłosić sprzeciw wobec otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną w każdej chwili pisząc na bok@forum-media.pl. Jeżeli zdecydujesz się odwołać swoją zgodę na komunikację telefoniczną, również napisz na bok@forum-media.pl. Pełna informacja o regułach przetwarzania Twoich danych dostępna jest tutaj.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.