AKADEMIA E-COMMERCE
Nowa porcja wiedzy co 2 tygodnie.

Przeczytaj nasze artykuły eksperckie i porady dla branży e-commerce.
Usprawnij swój sklep internetowy i sprzedawaj z sukcesem:

  • zarządzaj e-sklepem zgodnie z najnowszymi trendami,
  • wprowadzaj zmiany i rozwijaj sprzedaż,
  • promuj się skutecznie i zyskaj pozycję na rynku.

Warto przeczytać

LIMITOWANY DOSTĘP
SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ BAZY WIEDZY

9. Jak wykorzystać potencjał Big Data w e-commerce

Wydaje się, że Big Data to nieunikniona przyszłość e-commerce. Bezpiecznie jest zakładać, że ta przyszłość nie jest zbyt odległa, jednak trzeba będzie na nią jeszcze trochę poczekać. Warto już teraz zapoznać się z tym, w jaki sposób możemy wykorzystać Big Data w swoich biznesach i odkryć drzemiący w niej potencjał.

Każdego dnia generujemy olbrzymie ilości danych. Dane te są bardzo zróżnicowane: użytkownicy tworzą treści, posty oraz różne interakcje na Facebooku, zdjęcia na Instagramie, tweety i wiele innych. Wyzwaniem jest już nie tylko ich zbieranie i przechowywanie, ale ale uporządkowanie, analiza i przetwarzanie. Wnioskowanie z tych dostepnych informacji może mieć bardzo duży wpływ na przyszłe wyniki Twojej firmy. Dzięki temu możesz przewidzieć najbliższą przyszłość i lepiej się na nią przygotować, a nawet zapobiec trudnym sytuacjom i stawić czoła wyzwaniom w odpowiednim momencie. Big Data zapewni Ci świadomość kontroli rozwoju nad Twoim biznesem. Pozwoli zarówno efektywniej sprzedawać produkty, jak i sprawniej prognozować, myśleć strategicznie, a to klucz do przewagi konkurencyjnej. Do czego więc można wykorzystać potencjał Big Data w e-commerce?

Aby zobaczyć dalszą część materiału
zostaw nam swoje dane

Wypełnij poniższy formularz :

Imię
Nazwisko
Email
Telefon komórkowy
Wielkość firmy


Zgody formalne:

Administratorem danych jest Forum Media Polska sp. z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań. Będziemy przetwarzali Twoje dane podane w formularzu w celu udostępnienia materiałów oraz w celu komunikacji handlowej drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Możesz zgłosić sprzeciw wobec otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną w każdej chwili pisząc na bok@forum-media.pl. Jeżeli zdecydujesz się odwołać swoją zgodę na komunikację telefoniczną, również napisz na bok@forum-media.pl. Pełna informacja o regułach przetwarzania Twoich danych dostępna jest tutaj.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.