AKADEMIA E-COMMERCE
Nowa porcja wiedzy co 2 tygodnie.

Przeczytaj nasze artykuły eksperckie i porady dla branży e-commerce.
Usprawnij swój sklep internetowy i sprzedawaj z sukcesem:

  • zarządzaj e-sklepem zgodnie z najnowszymi trendami,
  • wprowadzaj zmiany i rozwijaj sprzedaż,
  • promuj się skutecznie i zyskaj pozycję na rynku.

Warto przeczytać

LIMITOWANY DOSTĘP
SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ BAZY WIEDZY

2. Jak zoptymalizować treści tekstowe pod kątem SEO

Rola słowa pisanego w e-commerce to temat pozornie błahy. Tekst obok zdjęć produktów to jeden z fundamentalnych elementów interfejsu sklepu internetowego. Jednak czy poświęcasz mu odpowiednio dużo uwagi?

Czy przypadkiem większość osób prowadzących biznes w sieci nie wychodzi z założenia, że tekst to coś tak prostego w przygotowaniu, że każdy poradzi sobie we własnym zakresie? Ci bardziej świadomi i zainteresowani słyszeli, że trzeba zadbać o unikalne opisy produktów. W materiale znajdziesz kluczowe zasady rządzące operowaniem treściami tekstowymi w sklepie internetowym, dzięki którym możesz poprawić skuteczność swojego biznesu.

 

I. SEO

Opisy produktów

Często można się spotkać z opinią, że optymalizacja sklepu pod kątem wyszukiwarki Google to przede wszystkim przygotowanie unikalnych opisów produktów. W praktyce wiele branż całkowicie to ignoruje.

Aby zobaczyć dalszą część materiału
zostaw nam swoje dane

Wypełnij poniższy formularz :

Imię
Nazwisko
Email
Telefon komórkowy
Wielkość firmy


Zgody formalne:

Administratorem danych jest Forum Media Polska sp. z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań. Będziemy przetwarzali Twoje dane podane w formularzu w celu udostępnienia materiałów oraz w celu komunikacji handlowej drogą elektroniczną i/lub telefoniczną.

Możesz zgłosić sprzeciw wobec otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną w każdej chwili pisząc na bok@forum-media.pl. Jeżeli zdecydujesz się odwołać swoją zgodę na komunikację telefoniczną, również napisz na bok@forum-media.pl. Pełna informacja o regułach przetwarzania Twoich danych dostępna jest tutaj.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.